Biz Kimiz ?

20 yılı aşan tecrübemizle onlarca sektör ve firma..Spontan Danışmanlık olarak, eğitim, danışmanlık ve koçluk alanlarında hizmet vermekteyiz.
Takımlara, organizasyonlara ve bunların her birinin farklı seviyedeki ihtiyaçlarına bütünsel olarak yaklaşmayı hedefleriz. İş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığımız şirketlerin endüstrilerine, özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre farklı ürünler ve çözümler sunmayı amaçlarız.
Kurumsal eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarından yola çıkarak; takımların ve organizasyonların ihtiyaçlarına göre tasarlanan eğitim programları, özel şekillendirilecek eğitim içerikleri ile takımların ve organizasyonların potansiyellerini ortaya çıkarma, performansa dönüştürme sürecine katkı sağlarız.

Nasıl "Spontan" Olduk ?Takımların ve organizasyonların hedeflerine ulaşma becerilerini geliştirmek, değişimi yönetebilmeyi sağlamak, fırsatları görebilmeye ve eyleme dönüştürebilmeye destek olmak amacıyla yola çıktık.
Öğrenirken, eğlenmek, motive olmak dengesini kurarak kalıcı işbirlikleri sağlarız.
Spontan Danışmanlık, alanında uzman danışman kadrosu ile somut durum analizi yaparak, mevcut ve potansiyel riskleri analiz ederek, çözüm sunar, yol haritanıza uygun stratejiler oluşturur.

Spontanlık; Doğallıktır, Uyumdur, Çözümdür…

VizyonumuzTakımlara ve organizasyonlara yönelik hizmetlerimizle güvenilir ve görünürlüğü yüksek bir danışmanlık şirketi olmak..

MisyonumuzEğitim, danışmanlık ve koçluk alanlarındaki bilgi birikimimizi ve saha deneyimimizi takımların ve organizasyonların faydasına sunmak.

Hakkımızda
328

Kayıtlı Firma

Hakkımızda
187

Eğitim & Koçluk

Hakkımızda
175

Kurumsal Danışmanlık

Rakamlarla biz..

Hizmet ve destek verdiğimiz firmalar her geçen gün artmaktadır.